Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CNC мелничката вретено ER11 800w вода за ладење вретено моторни + 13 парчиња ER11 collets+10 парчиња cnc гравирање битови+вретено поддршка

CNC мелничката вретено ER11 800w вода за ладење вретено моторни + 13 парчиња ER11 collets+10 парчиња cnc гравирање битови+вретено поддршка

DEN 10320.00
 

Това е достапна
Износ

CNC мелничката вретено ER11 800w вода за ладење вретено моторни + 13 парчиња ER11 collets+10 парчиња cnc гравирање битови+вретено поддршка ве Молиме љубезно ве молиме имајте во пакетот вклучува : 1*ER11 дијаметар 65mm 220 V 800 W вода за ладење вретено 13 парчиња*ER11 collets 10 парчиња 3.175 дијаметар cnc гравирање битови 1*вретено поддршка Вретено : дијаметар : 65mm ладење тип : вода за ладење моќ го оценувате : 0.8 KW ротирање на ветер : 24000rpm/мин фреквенција : 400 HZ валута : 6 A имајќи : пред : C6002*2 задните : C6002*2 работен напон : AC220 V ER collet : ER11 ER11 : CNC гравирање битови : Дијаметар : 3.175 мм е Применливо : гравирање Материјал : карбид Вретено поддршка Материјал : фрлија алуминиум со Дијаметар : 65mm
Превозот :
Ако бесплатен превозот,јас ќе го избере најдобриот , брзо ,безбедно логистичка за вас, во различни земји, различни логистика.
Сметка :
Ако е потребно,јас ќе го испратам до вашиот e-mail,па ве молиме да ми кажете на вашата e-mail адреса.
Русија клиенти :
Ве молиме да ми кажете вашето име и презиме,име,презиме.
Украина клиенти :
Ако бесплатен превозот,поголемиот дел од стоката ќе бидат испратени од страна на 139express,www.139express.com ИЛИ Кина пост.
Наплата :
Ако можете да добиете на стоки не е она што го наредил, ЦЕЛОСНА исплата наплата.
Данок и должност :
Ако купувачот царинската бара даночни и должност, купувачот треба да ги сноси сите.
Ако стоката се врати затоа што на купувачот одбие да плати за тоа, купувачот
Не може да се добие било каква наплата од продавачот.
По продажба :
Секое барање или не знаат како да ги користат, ве молиме контактирајте ме наскоро,
Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ве молиме да не испраќате спор
Пред да комуницира со нас, тоа не е добар начин да се решат проблемите.
Повратни информации :
Кога ќе го добиете на стоки, секое барање, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ако ви се допаѓа објект или тоа е корисно за вас, ве молиме оставете позитивни повратни информации на нашата online продавница, што е многу важно за нас. Ако е можно, ве молиме препорачувам нашата продавница до вашите пријатели,вашите пријатели ќе добие попуст ако тој или таа ќе се купи.
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАСТАВА :
Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум јас ќе ја користи UPS-от,DHL,Fe Dex,ТНТ испраќање стоки, за повеќето Северна Америка земји, Европските земји,универзитетот на Југоисточна земји и тоа е БЕСПЛАТЕН превозот.
Ако сакате да знаете што се изразат бесплатен превозот во вашата земја,ве молиме контактирајте ме.

Повеќе информации

Диск:
Моторни
Број На Модел На:
800W
Бренд Име:
NASHGITR
Оперативен Брзина:
24000rpm
Примена:
Мелничката

Најдобрите понуди во категоријата