НОВ Прирачник за ликвидација машина YT-288 прирачник за пребројување на ликвидација машина електронски трансформатор ликвидација машина 1pc

НОВ Прирачник за ликвидација машина YT-288 прирачник за пребројување на ликвидација машина електронски трансформатор ликвидација машина 1pc

DEN 3785.00
DEN 3984.00
 

Това е достапна
Износ


НОВ Прирачник за ликвидација машина YT-288 прирачник за пребројување на ликвидација машина
електронски трансформатор ликвидација машина 1pc
Сликата покажува :
Опис :
Размер : 1 : 5 (cid, синџир тип)
Адаптација : паралелно ликвидација, ликвидација, трансформатор ликвидација
Емајлирани жица / бакарна жица со дијаметар : 0.05 - 2.0 mm
Ликвидација производ големина : мал дијаметар на 100mm или 80 * 60 * 60mm високо во мали производи
Внатрешниот дијаметар на ракавот е 12mm
Специјален потсетник :
Кога машината е неподвижна, можете да притиснете на копчето за ресетирање на кодот маса,
во спротивно, тоа ќе предизвика оштетување на код на табела
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Повеќе информации

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Хоризонталната
Број На Модел На:
YT-288
Состојба:
Нови
Број На Производ:
FL2218
односот:
1
Емајлирани жица / бакарна жица со дијаметар:
0.05 - 2.0 mm

Најдобрите понуди во категоријата