Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Вертикална плоштадот кофа тип на накит за вбризгување на восок машина восок лиење машина инструментално за восок мувла накит 220V 1PC

Вертикална плоштадот кофа тип на накит за вбризгување на восок машина восок лиење машина инструментално за восок мувла накит 220V 1PC

DEN 11040.00
 

Това е достапна
Износ


Вертикална плоштадот кофа тип на накит за вбризгување на восок машина восок лиење
машина инструментално за восок мувла накит 220 V 1 PC
Сликата покажува :
Опис :
Напон : 220 V
Фреквенција : 50 Hz
Моќност : 500 W
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Повеќе информации

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Вертикална
Број На Модел На:
HJ-60
Состојба:
Нови
Број На Производ:
FL2149
Напон:
220V
Фреквенција:
50Hz
моќност:
500W

Најдобрите понуди во категоријата