Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1 buc Топол Печат Машина За ПВЦ Картичка Член Клуб Топла Фолија Печат Бронзирање Машина 110/220V

1 buc Топол Печат Машина За ПВЦ Картичка Член Клуб Топла Фолија Печат Бронзирање Машина 110/220V

DEN 10780.00
DEN 11347.20
 

Това е достапна
Износ


1 buc Печат Машина За ПВЦ Картичка Член Клуб Топла Фолија Печат Бронзирање Машина
фотографијата покажува :
Describtion :
ПВЦ Картичка Топол Печат Машина
Печатење Област : 10*15cm
Работење : Прирачник Рачка
Температурата опсег : 0-999°
w : 300 W
Машина димензии : 280mmx150mmx310mm
Бруто Тежина : 10kg
Притисок опсег : 15.2-42kgf
Временски опсег : 0-30 ГОДИНИ
ефикасноста на производството : 300-350 PCS/H
Прецизноста на притисок глава : ±0.33 mm
Напомена : доколку сакате 110v ,ние може да понуди премногу,но треба да се додаде 12.9
ви благодариме

Повеќе информации

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Вертикална
Број На Модел На:
Топол Печат Машина
Состојба:
Нови
Печатење област:
10*15cm
операција:
Прирачник Рачка
Температурата Опсег:
0-999
Вати:
300W
Машина Димензии:
280mm*150mm*310mm
Бруто тежина:
10KG
Притисок Опсег:
15.2-42kgf
Временски Опсег:
0-30 ГОДИНИ
ефикасноста на производството:
300-350PCS/H
Прецизноста на притисок глава:
+/-0.33 mm

Најдобрите понуди во категоријата