За Апоплексија Hemiplegia Прст Вежба Електрични Инфраред Fomentation Масажа Топки Прст Рехабилитација Обука Уред

За Апоплексија Hemiplegia Прст Вежба Електрични Инфраред Fomentation Масажа Топки Прст Рехабилитација Обука Уред

DEN 2376.00
 

Това е достапна
Износ


Опис :
Прстите Се Разделуваат Тип
Оригиналниот прст пасивни рехабилитација обука
Нека движење-нарушување прсти се движат
Прст пасивни рехабилитација обука
Инфрацрвена топлина компресира масажа
Прилагодливи 5 видови на масажа сила
Промовира циркулацијата на крвта
Отстрани рака замор предизвикан од долго време работа

Повеќе информации

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Материјал:
ABS
Примена:
Рака
Број На Модел На:
БС-FR
Објектот:
Компресира Раката Масажа Топка
Функција:
Прст пасивни рехабилитација обука

Најдобрите понуди во категоријата