Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мултифункционален У Облик Електрични Shiatsu Назад Врат Рамо Massager Тело Инфраред Месење Massager Home Office Автомобили Massagem

Мултифункционален У Облик Електрични Shiatsu Назад Врат Рамо Massager Тело Инфраред Месење Massager Home Office Автомобили Massagem

DEN 2244.00
DEN 2640.00
 

Това е достапна
Износ


добредојдовте на нашата продавница
Пад На Превозот Прифатени!!!
(било каков проблем pls се чувствуваат слободни да не контактирате директно)
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница, се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери. PS : ние ќе ги испрати со plug конвертор како бесплатен дар за вас, pls да ни кажете кој ви се потребни, ви благодариме!
Најдобар Подарок за Стари Родители, Љубители, Пријатели!!!
Опис :
1.спецификација
тежина : 2.0 kg
функција : користете го за вратот/половината/абдомен/нога/теле
предност : подобрување на спиење квалитет/контакт замор, регулатива funtion/dredge меридијанска, се промовира циркулацијата на крвта/мускулна релаксација, флексибилни заеднички..
2.Објектот вклучуваат
1 buc massager
1 buc автомобил адаптер
1 buc адаптер
1 buc конвертор
3.слики на екранот
Answer : ___________________________ Note :
Откако ќе ја прими стоката, доколку постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што на време!!!

Повеќе информации

Стандарден Напон:
110V, 220V
Приклучок Тип:
Велика БРИТАНИЈА, АУ, ЕУ Приклучок, Приклучете НИ се
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Материјал:
Памук, ABS
Бренд Име:
jinkairui
Број На Модел На:
K2
Примена:
Вратот
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
масажа:
massageador
Функција:
Инфрацрвена Греење перница за потпрена на
Материјал:
СТП Кожа
efficacies:
Целосна Масажа на телото Перница Shiatsu Перница
Употреба:
Massager,Граѓа,Релаксација

Најдобрите понуди во категоријата