Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Моден Жените Свила Шамија Луксузни 2017 Национален Стил Plaid Марами Жените Есен И Зима 180*90 CM Долги Големина Shawl И Шалови

Моден Жените Свила Шамија Луксузни 2017 Национален Стил Plaid Марами Жените Есен И Зима 180*90 CM Долги Големина Shawl И Шалови

DEN 427.20
 

Това е достапна
Износ


За сликата погоре
Нашата компанија е основана во 2007 година, кој се наоѓа во меѓународната трговија град на Yiwu, Кина. Компанијата има сопствена преработка на растенијата, така што квалитетот на производот и цената на двојно гаранција, да се донесе повеќе отстапки на клиентите.
така
Иако ние сме нова продавница, но не се сомневам нашата сила и интегритет, доколку ви се допаѓа нашата продавница производи, не двоумете се, ние ќе ви даде пријатен шопинг искуство.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Повеќе информации

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
>175cm
Број На Модел На:
НН-СС-006
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Plaid
Големина:
180*90 см
Тежина:
80 G
боја:
Три

Најдобрите понуди во категоријата