Жените Крзно Шамија Вистински Рекс Зајакот Крзнени Шалови За Женски Топло Зима Мода Трендовски Флорални Шема Марами Жените Прстен Шамија

Жените Крзно Шамија Вистински Рекс Зајакот Крзнени Шалови За Женски Топло Зима Мода Трендовски Флорални Шема Марами Жените Прстен Шамија

DEN 2421.00
DEN 3724.32
 

Това е достапна
Износ


Име на производ : Жените Рекс Зајакот Крзно shawl
Стил : Домот,Fashioin
Топло совети за вистинско крзно производ : 1 About лебди крзно : Постојат некои лебди крзно на стоки откако ќе ги добијат, ќе може да се тресат нив или засвири нив по воздушен компресор за да се избегне лебди крзно падна на вашето тело. 2.За чистење вистинско крзно производот :
Вистински крзно производот не се погодни за перење,ќе е подобро да се todry-чиста, ако треба cleanthe
најдобар начин дека се тоа да професионални перење продавница да се мијат.
Да ги следите нас, ве молиме 1) Додадете ја оваа ставка за да желба листа & количката 2) Ознака нашата продавница; 3) И да се сподели со вашите пријатели. Превозот информации : 1) Express методи понекогаш можеби ќе треба да помогне со царинење прашање. 2) времето за Испорака е само грубо проценето, некои земји може да потрае подолго време. Превозот време refrence,ве молиме проверете. Превозот Методи На цел цена Очекувано Време на Испорака Кина Пост Обичен Мал Пакет 15-60 дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 5-200 15-60 дена epacket 5-200 10-18 дена ЕМС ≥ 200
10-25 дена DHL / Федекс / Aramex / UPS-от ≥ 500 5-10 дена
Забелешка : бидејќи не можеме контрола на превозот време,понекогаш стоката heve некои проблеми на патот на вашата земја,ве молиме да не грижете се,тоа е nomal,ве молиме почекајте неколку дена,или контактирајте со нас directely,ние ќе ги провери тоа за вас.
За повратни информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуга, ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации,вашиот fedback е многу важна за нас.
2.Ако не сте задоволни нашите производи,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обезбеди добра serveice за вас,ние мислиме дека секој проблем може да
се реши ако ние conmmunicate со едни со други. Плаќање : •Ние го прифаќаме alipay тука. •Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Повеќе информации

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Марами
Бренд Име:
QiuMei
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
pc153
Материјал:
Крзно
Марами Должина:
Шаблон Тип:
Флорални
Марами Тип:
прстен
Материјал:
вистински рекс зајакот крзно
Стил:
Рекс Зајакот Крзно shawl/шамија
Пол:
шамија жени/echarpe femme
Стилот 1:
марами и stoles
Стил 2:
lencos e echarpes
Стилот 3:
inverno жените шамија
Тип:
shawls и шалови
Тип На Објект:
bufandas mujer 2016 година
Број На Модел На:
pc153 cachecol inverno

Најдобрите понуди во категоријата