Прифатлива Убие тавтабита производи Едноставен, ефикасен погодно од лебарки тавтабита отвратителен Инфекција убие искорени

Прифатлива Убие тавтабита производи Едноставен, ефикасен погодно од лебарки тавтабита отвратителен Инфекција убие искорени

DEN 80.64
 

Това е достапна
Износ


Производ карактеристики
Овој производ ги користи тавтабита како да се јаде материјал, и да додадете на тавтабита attractant произведени. Може да ја заведе во близина лебарки да јадат. Лебарки кои не се јаде, исто така може да предизвика секундарна инфекција и смрт од труење.
Користете metho d
1. Намалување на тавтабита мамката и лепак тоа на дното на мамката со двострано лента. Откине ослободување на хартија. Откривањето на капакот
2. Сместени во чести области на лебарки
3. 2-3 метри квадратни, стави еден
Мерки на претпазливост
1. Чувајте се далеку од децата, храна, садови, вода
2. По медицина допира кожата. Миење со вода
> > Контрола На Штетници - Магазин
Ви благодариме за доаѓаат
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас во времето
> > Пријателски потсетник
Производи помалку од $ 5 курир, може да не барањето за следење информации
Но не влијае на вашата стока пристигнувањето
> > Логистика брзина
НАШИТЕ ќе ја испрати на производот во рок од 3 дена од добивањето на нарачката
Ако постојат посебни околности, ќе бидат испратени во рок од 7 дена
> > 5 ѕвезди пофалба
Пријател ако сте задоволни со продавница, ве Молиме не заборавајте вашите 5 ѕвезда prais О
DXBQYYXGS
Продавницата е посветена на искоренување и контрола на разни штетници
Може да ви биде среќен секој момент , мојот пријател !

Повеќе информации

државната:
Гел
Број На Модел На:
G-8214
Бренд Име:
DXBQYYXGS
Дадената област:
150-200 ㎡
Штетници Тип:
Лебарки
објект:
Убие тавтабита
Нето тежина:
3.8 г
токсичност:
Микро отров
Активни состојки:
2.5% imidacloprid
Убие тавтабита ефект:
Инфекции се убие

Најдобрите понуди во категоријата