Момчињата Бебе Облека Т кошула Долг Ракав Цртан филм Лубеницата Бебе Момче Облека Т кошула година Есен Бренд Бебе Облека, Т-маица За Момче

Момчињата Бебе Облека Т кошула Долг Ракав Цртан филм Лубеницата Бебе Момче Облека Т кошула година Есен Бренд Бебе Облека, Т-маица За Момче

DEN 567.00
DEN 944.64
 

Това е достапна
Износ


[ ИМЕ на ПРОИЗВОД ] Момчиња Бебе Облека Т кошула Долг Ракав Цртан филм Лубеницата Бебе Момче Облека Т кошула 2016 година Есен Бренд Бебе Облека, Т-маица За Момче
[БОЈА] Бела
[SIZE] 5-7-9-11-13 Одговараат за 12 M - 5 T Години Девојки
[ТКАЕЊЕТО] Памук + Полиестер
Плочка физички мерења, 1-2 см грешка припаѓа на нормалата,на возраст само сугерираат , не е точно според различни Деца.Ви благодариме за вашето разбирање.
Децата НИ Големина
Должина На Врв
Должина На Ракав
Биста*2
Ознака Големина
12 M
38 cm
32 см
32*2 см
5
24 M
41 cm
34 cm
33*2 см
7
3 T
43cm
36 см
34*2 см
9
4 T
45 cm
38 cm
35*2 см
11
5 T
48 см
40 см
36*2 см
13
Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден по расчисти исплата. Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог) 1. Русија/USA/Франција/Велика Британија/Украина/Австралија/Германија/Канада обично преку е-пакет 7-20 дена,друга земја нарачки преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL ако одберете бесплатен превозот, но за жал ние не поддржуваат бесплатен превозот во некои земјата, како што се Ангола Албанија и други земји, кои не поддржуваат Кина Пост Воздух Mail услуги. 2. ЗА ДАНОЧНИ Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности. 3.ИЗВЕСТУВАЊЕ Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.
1.Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybooker и TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Ние ги испратите стоки за вашиот Aliexpress Адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата Адреса за е токму вашиот Превозот Адреса. Ако сакате да го измени превозот адреса. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа. Бидејќи нашиот времето за испорака е 1-3 работен ден. Ви благодариме однапред за вашата соработка!
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас. Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми. 2. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 3T, 4T, 5T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
SOSOCOER
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Девојка Деца Облека Блузи Деца Бебе Пролет Овошје Моден Бренд
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Редовни

Најдобрите понуди во категоријата