Лето Стил Секси Bustier Жените 2018 Гроздобер Црна Флорални Чипка Шалче Одговара & Одблесокот Врвот Camisetas Mujer

Лето Стил Секси Bustier Жените 2018 Гроздобер Црна Флорални Чипка Шалче Одговара & Одблесокот Врвот Camisetas Mujer

DEN 712.00
DEN 937.44
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Бренд Име:
Liva девојка
Јака:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Материјал:
Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
LC25769
Пол:
Жените
Материјал Состав:
Полиестер+Spandex
Големина:
S,M,L
Пакет содржина:
1 X Врвот
Должина На Ракав:
Без ракави
Големина тип:
Редовни
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
Кратка, Симпатична, Клуб
Повод:
Ноќен Клуб, Лето

Најдобрите понуди во категоријата