Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Јас Сум Заварчик Т Кошула Обичај Долг Ракав Бренд-облека Лето Camiseta Памук Crewneck T Кошули

Јас Сум Заварчик Т Кошула Обичај Долг Ракав Бренд-облека Лето Camiseta Памук Crewneck T Кошули

DEN 778.00
DEN 1440.00
 

Това е достапна
Износ


Информација За Производот :
Добредојдовте на нашата онлајн продавница!!! Ве молиме да обрнете внимание за да ги следниве информации пред да шопинг!!!
Ве молиме изберете ја вашата големина база на табелата подолу :

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
MEIL
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Животните
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
13191050
Шаблон Тип:
Печати
Бесплатен превозот :
100% Памук Т Кошули
Сезоната:
Пролет, есен зима
Големина:
XS S M L XL XXL
Обичај:
на располагање
Одговараат на:
Мажи Жени Деца
Перење Тип:
За перење Со Рачно и Машинско
Функција:
Анти-Навремено,Дише,Смешни,Кул,Удобно
боја:
Црвена,Црна,Сива,,Бела,Морнарица

Најдобрите понуди во категоријата