2017 Есен Бебето Момчиња Џемпери 3D Зајакот Памук Pullover Деца Девојчиња, Плетени Џемпер за 1-5Y Девојки и Момчиња Јакна трговија на Големо

2017 Есен Бебето Момчиња Џемпери 3D Зајакот Памук Pullover Деца Девојчиња, Плетени Џемпер за 1-5Y Девојки и Момчиња Јакна трговија на Големо

DEN 502.00
DEN 502.08
 

Това е достапна
Износ

2017 Есен Бебето Момчиња Џемпери 3 D Зајакот Памук Pullover Деца Девојчиња, Плетени Џемпер за 1-5 Y Девојки и Момчиња Јакна трговија на Големо
Имате било какви прашања,pls се задржи порака за нас! Спецификација На Производот :
Материјал : Памук, Плетени
Големина на топ Листите, како belows :
Мала : 60cm/23.6 инчен градите,35cm/13.7 инчен должина,38cm/14.9 инчен ракав должина,12-18 Monthes
Медиум : 64cm/25.2 инчен градите,38cm/14.9 инчен должина,41cm/16.1 инчен ракав должина,18-24 Monthes
Голем : 68cm/26.8 инчен градите,41cm/16.1 инчен должина,44cm/17.3 инчен ракав должина,3 T
X-Large : 72cm/28.3 инчен градите,45см/17.7 инчен должина,47cm/18.5 инчен ракав должина,4 T
XX-Large : 76cm/229.9 инчен градите,48cm/18.9 инчен должина,50cm/19.6 инчен ракав должина,5 T
Супер Меки Поврзана Памучен Материјал,совршен за Пролет,Есен и Зима сезона!Стилски и удобен,сакаат да имаат еден за секоја девојка & момче!Така Sweety Дизајн!
СЛИКИ :

Повеќе информации

Дете НИ Големина:
18 МИЛИОНИ, 24M, 3T, 4T, 5T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Бренд Име:
wennikids
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Најдобрите понуди во категоријата