Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
На ангела Милост жешка игра лик Милост т кошула различни бои AC111

На ангела Милост жешка игра лик Милост т кошула различни бои AC111

DEN 575.52
 

Това е достапна
Износ

На ангела Милост жешка игра лик Милост т кошула различни бои AC111
Големина на известување. Ве молиме имајте во предвид големината е врз основа на Азија. Па за Европски и Американски клиент ве молиме одберете поголем големина од големината нормално абење. Ве молиме да земете во референтната како што е подолу
Големина на :
Забелешки : Сите големина се Мери со раце,ќе Има 2-3cm разлика.ви благодариме за вашиот разбере.Бојата што ќе се појави на вашиот монитор може да се разликува од оригиналната боја на слики поради различни monitor settings.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
нормално ракав
Ткаенина Тип:
Волнени
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
MENGHUN
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Цртан филм
боја:
Бела
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Употреба:
СТРИП CON/Секојдневно носење/филм т кошула/филмски фанови
Прилагодување:
прифатете
Материјал:
100% Памук
број:
ac111
Подарок за:
игра навивачите/секојдневно носење
Карактер:
Ангелот милост

Најдобрите понуди во категоријата