Мултидимензионална Молитва Т-Маица психоделичен tee Шарени т кошула Унисекс Жени Мажи Моден Облека блузи т-маица Плус Големина

Мултидимензионална Молитва Т-Маица психоделичен tee Шарени т кошула Унисекс Жени Мажи Моден Облека блузи т-маица Плус Големина

DEN 527.52
 

Това е достапна
Износ


Азија Големина на Табела CM
Големина
Рамо
Градите
Должина
Sleeve
размер
плечо
бюст
длина
рукав
tamaño
hombro
pecho
longitud
манга
S
36
84
62
17
М
40
92
66
18
L
41
96
68
19
XL
42
100
70
20
2 XL
43
104
72
21
3 XL
44
108
74
22
4 XL
45
112
76
23
5 XL
46
116
78
24
Совети :
1.Тоа е Стандард во Азија Големина , обично 1-2 големина помала од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина. Ако обично се носат М на ЕУ/САД големина, ќе е подобро да се избере L XL или во нашата продавница. Или можете да ги користите владетел да се измери големината на вашиот облека(не на вашето тело) точно, ова ќе биде на повеќето прецизен начин.
2.Ве молиме порака нас ако се уште не се сигурни, ние ќе ви помогнат со професионален и брз одговор.
3.Прирачник за мерење на податоци! Ве молиме овозможи 1~2cm отстапувања!

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
Екипажот Вратот
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
Cloudstyle
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Стил:
Кратки Ракави
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Боја Стил:
Природна Боја
SKU број:
SCA63DTR084

Најдобрите понуди во категоријата