JYConline Црна Точка Мрежа На Т Кошула Жените Долг Ракав Тенок Блузи Tees Види Преку Секси Streetwear Т-Маица Женски Домот Исече Врвот

JYConline Црна Точка Мрежа На Т Кошула Жените Долг Ракав Тенок Блузи Tees Види Преку Секси Streetwear Т-Маица Женски Домот Исече Врвот

DEN 731.00
DEN 1179.36
 

Това е достапна
Износ


1. 100% Сосема Нов
2. Бои за избор : Црна, Розова, Кајсија Т Кошула
3. Материјал на платно ви дава пријатно чувство.
4. Големина : Една Големина. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен , грешка во рок од 3 cm е нормално ) Големина Биста(cm) Рамо(cm) Ракав(cm) Length(cm)
F 84-88 / 59
48
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.
JYConline Црна Точка Мрежа На Т Кошула Жените Долг Ракав Тенок Блузи Tees Види Преку Секси Streetwear Т-Маица Женски Домот Исече Врвот
Почитувани Клиенти,
Голем Вести : Сега стана нашата Продавница Следбеници,ќе ги освои Љубителите Ексклузивен Попуст.
Додадете Нашата продавница до вашите омилени за да добиете дополнителен попуст.
1 x Жените Долг Ракав Т Кошула
(Овој објект без мало пакет)
Стави вашите убаво фото кога ќе ја напуштат повратни информации,и да се сподели со вашите Facebook,VK,Instrogram..
Тогаш ќе се добие најниска цена за вашата следна цел, со бесплатен дар!!!! Можеби ѓердан,
или едно парче памук вест,или една кутија на лажни трепки,или големо изненадување!!!!!!!!!!
Покаже youself сега!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
* Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
* Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ако не сте задоволни со објектот по прими. Ве молиме да договор со нас.
* Сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата e-mail трпеливо и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
* Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Ако имате било какви прашања,можете да ги оставите пораките во вашата нарачка директно,во рок од 24 часа ние ќе ви одговори.

Повеќе информации

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
Црна Точка Чипка т кошули Жените 111877
Бренд Име:
jyconline
Декорација:
Шупливи Надвор
Ткаенина Тип:
mesh ткаенини
Облека Должина:
Краток
Стил:
Streetwear
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Црна Тенок Т кошула, Жени:
Секси Црна Точка Чипка т кошули Жени
Елегантна Женска Облека :
Вечер Партија Tees Женски Блузи
Streetwear Блузи Tees:
Елегантна Женска Облека
чипка блузи:
Долг Ракав Тенок Блузи Т-маица Poleras Де Mujer
Mesh Комбинација Т Кошула:
Разлика Од Frilled Точка Мрежа Ракав Т Риза За Жени
Краток Т Кошула, Жени :
Одбиеме Јака Долг Ракав Жените Т Кошула
Секси Чипка Блузи Tees:
Секси Црна Точка Чипка т кошули Жени
Види Преку Tshirt:
Види Преку Мрежа Т Кошула, Жени
жените блузи:
Секси Партија Жените Облека
Ремени Сечење На Врвот:
2018 Пролет Streetwear Црни Блузи Tees

Најдобрите понуди во категоријата