Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Хип Хоп Плус Големина Блузи жените 2018 пролет Улица Мода Половина Јака Долго Batwing Ракав Џебови Алкохол Jag Лабава црна tshirts

Хип Хоп Плус Големина Блузи жените 2018 пролет Улица Мода Половина Јака Долго Batwing Ракав Џебови Алкохол Jag Лабава црна tshirts

DEN 1368.00
DEN 1440.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Големина:
M, L
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Бренд Име:
Qiukichonson
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Џебови
Материјал:
Акрилик
Јака:
Turtleneck
Стил:
Хип Хоп
Број На Модел На:
BM-1F-A145-9895
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Облека Должина:
Редовни
Ткаенина Тип:
Ткаени
боја:
Црна
Големина:
M L
Стил:
Хип Хоп
Материјал:
Акрилик

Најдобрите понуди во категоријата