Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Кредитна Картичка Led Зголемувачот Loupe Кожа Случај Сосема Нов лупа lupa lupa com и луз lupa deaumento 89*57*9mm

Кредитна Картичка Led Зголемувачот Loupe Кожа Случај Сосема Нов лупа lupa lupa com и луз lupa deaumento 89*57*9mm

DEN 103.00
DEN 128.16
 

Това е достапна
Износ


Функција :
Сосема нов и висок квалитет
кредитна картичка стил со бела светлина, LED
Тоа доаѓа со кожа случај , гарантира безбедност во случај е
лесен за употреба насекаде, одлична за читање во лоши ситуации
Добро за читање помош во ниско-светлосни услови
Magnafication Пати : 3x / 6x
големина : 89 * 57 * 9mm
Леќа големина : 45 * 45mm (3x) 20mm * 20mm (6x)
Батерии : 2 CR2016 батерии (не се вклучени)
Забелешка : ве Молиме да ги задржи подалеку од директна сончева светлина.
сребрена боја
пакет содржина :
1 x Loupe

Повеќе информации

боја:
Сребро.
Со Светлина Или Не:
Yes
Стил:
Рачни
Број На Модел На:
led зголемувачот
Големина:
xx
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
kaisi
Зголемување:
Други

Најдобрите понуди во категоријата