Zhisheng Yuxin Huanglong 10Layers Коцка Stickerless/Црна 10x10x10 Коцка Загатка 10-Слоеви Играчки За Деца Детска YX1070

Zhisheng Yuxin Huanglong 10Layers Коцка Stickerless/Црна 10x10x10 Коцка Загатка 10-Слоеви Играчки За Деца Детска YX1070

DEN 4319.00
DEN 7198.56
 

Това е достапна
Износ


ПОЧИТУВАН ГОСПОДИНЕ
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА. СИТЕ КОЦКИ ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА СЕ НОВИ И ОРИГИНАЛНИ ОД FRACTORY.НАДЕВАМ ДЕКА ЌЕ УЖИВАТЕ ВО НИВ.ВИ БЛАГОДАРИМЕ
Zhisheng Yuxin Huanglong 10 Layers Коцка Stickerless/Црна 10x10x10 Коцка Загатка 10-Слоеви Играчки За Деца Детска YX1070
Црни :
Stickerless Розова :

Повеќе информации

Број На Модел На:
YX1070
Тип:
загатка коцка
Материјал:
Пластични
Возраст Опсег:
> 6 години,> 8 години,12-15 Години,5-7 Години,Grownups,8-11 Години
Карактеристики:
Мини
Предупредување:
Мали делови не се погодни за деца од 3 години
Бренд Име:
Lefun
цел број:
10x10x10
боја:
црна или stickerless
Leval :
10x10x10
Zhisheng:
Играчки
Yuxin :
коцка мозаик
Stickerless:
Yes
Црна:
ПВЦ Налепници

Најдобрите понуди во категоријата