Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ZCUBE 5pcs/кутија Шарени Stickerless / Карбонски Влакна Магијата Коцка Поставите 3x3x3 Брзина Загатка Pyraminx Megaminx Оска Огледало Коцка Играчка -48

ZCUBE 5pcs/кутија Шарени Stickerless / Карбонски Влакна Магијата Коцка Поставите 3x3x3 Брзина Загатка Pyraminx Megaminx Оска Огледало Коцка Играчка -48

DEN 1447.00
DEN 2783.04
 

Това е достапна
Износ


ZCUBE 5pcs/кутија Шарени Stickerless / Карбонски Влакна Магијата Коцка Поставите 3x3x3 Брзина Загатка Pyraminx Megaminx Оска Огледало Коцка Играчка
SKU : OAA00198/OAA00383
Пакетот Вклучува :
1 x Set ZCUBE Магија Коцки (5 компјутери)
Опис :
Направен од оригинална и еко-пријателски ABS материјални, не-токсични, сигурен и лесен, безопасни за човечкото и животната средина.
Помага да се зголеми нивната имагинација и креирање на повеќе интерес.
Чувствуваат убаво, свилен-мазен и лесен дизајн.
Мазна вртење и аголни за брзина cubing.
Материјал : ABS Пластика + Карбонски Влакна
Пакување : Убава giftbox

Повеќе информации

Тип:
загатка коцка
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
ZCUBE
Број На Модел На:
ZCUBE Магијата Коцка сет
Предупредување:
/
Карактеристики:
Мини
Возраст Опсег:
> 3 години
цел број:
магијата коцка сет
боја:
Шарени, Карбонски Влакна
Модел:
ZCUBE Магијата Коцка сет
тежина:
Умерена
Стил:
едукативни играчки
Точка име :
ZCUBE Шарени Магијата Коцка
Состојба:
Бренд Нови
Потекло:
Кина
SKU:
OAA00198/OAA00383

Најдобрите понуди во категоријата