МОС Топла 40 mm Фенг Шуи Фацетирани Украсување Кристална Топка (Јасно)

МОС Топла 40 mm Фенг Шуи Фацетирани Украсување Кристална Топка (Јасно)

DEN 132.00
DEN 143.52
 

Това е достапна
Износ


Боја : Јасно Убав избор, да се облекуваат вашиот лустерот. Поставен во прозорецот за украс ќе се направи виножито. Според Фенг Шуи тоа носи Хармонија и Среќа. Обесени во прозорецот, кристали може да донесе чи енергија од надвор во темни области од вашиот дом или канцеларија. Кристално сместено во југо-исток, северо-запад, или центар на една соба може да помогне во поттикнувањето просперитет. Димензии : 40mm (1.6")

Повеќе информации

Тип На Објект:
Лустерот Кристално

Најдобрите понуди во категоријата