Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нови Пристигнување сјај Топла продажба pendant светлина вистински гроздобер pendant светла рачно изработени златна висок квалитет pendant светилка lampada

Нови Пристигнување сјај Топла продажба pendant светлина вистински гроздобер pendant светла рачно изработени златна висок квалитет pendant светилка lampada

DEN 4328.00
DEN 4704.00
 

Това е достапна
Износ

Цел
( 1) Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да директна нарачка за купување.
Ако имате прашања ве молиме испратете порака, ние одговори во рок од 12 часа.
(2), ве молиме ќе треба бојата, големината,број, во количката.
(3), ве Молиме да го пополните точно превозот адреса, за да се осигура дека превозот може да ја достигне вашата област.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay,запад uniom,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throug безбедна уплатата ЗАЧУВАМ.
Испорака
(1). Кина пост воздух mail Бесплатен превозот. Тоа трае околу 15-60 дена. Тоа зависи од времето, обичаи,празници и други фактори.
(2). Ако треба да брзо да добиете пакет, ве молиме изберете комерцијални курир (FEDEX / DHL / UPS / ТНТ / EMS).
Повратни информации 1, искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен коментар ако ви се допаѓа и нашите услуги. Ви благодариме за вашето време и соработка. 2, ве Молиме контактирајте со нас прво, пред напуштање на било какви НЕГАТИВНИ повратни информации, или подигање на евентуалните СПОРОВИ да Aliexpress. Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми во начинот на кој ќе бидете задоволни !
Ве молиме да се врати наскоро и посетете не повторно!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Лустери
Тело Материјал:
Алуминиум Легура
Бренд Име:
ASANZUO
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
FESTOON
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Арт Деко
Сенка Ветер:
Up
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Број На Модел На:
SZ-3lamp/5lamp/9lamp/11lamp
Гаранција:
2
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Карактеристики:
pendant светилка

Најдобрите понуди во категоријата