топла продажба на рамна планината кристал спирала лустерот Dia50*200cm модерна кристал светилки по скалите осветлување

топла продажба на рамна планината кристал спирала лустерот Dia50*200cm модерна кристал светилки по скалите осветлување

DEN 17712.00
DEN 19680.00
 

Това е достапна
Износ


луксузен модерен хотел лоби кристал спирала лустерот
1.Модел No : ZQA1089
2.Бренд име : НП
3.Напон : 110 V-240 V
4. Големина : Dia50*H200cm
5.Материјал : K9 кристал & нерѓосувачки челик
6.Сертификат : CE, и УЛ
7.Извор на светлина : Gu10 3w LED сијалица
8.Стил : модерна
9.Светилка тело боја : сребрена
10.Време на испорака : рок од 7 дена
11.Пакување големина : 55*55*20
12.Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќа
Можеби ви се допаѓа следниве прекрасен дизајн :
реалната слика покаже :
Почитувани Купувачи , добредојдовте на нашата продавница .Пред да нарачате , pls љубезно ве молиме да го прочитате следното
внимателно
За Квалитетот
ние се направи лустерот со Кина прво одделение K9 кристал , ние гаранција 1 година за вас .Ако ви треба било резервни делови , pls ќе треба да ги сноси превозот цена .
Обично сме нормални праќање 1% кристална топка за дополнителни резервни делови, ако најдете било дел скршени , pls кажете ни и испрати јасна слика , а потоа ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро .
ако не знаете како да го инсталирате , pls проверите на нашата настава на состојба прво , ако се уште постои прашање ,pls ни кажете или да побара стручен електричар на вашата страна.
За цена
Нашата цена вклучуваат производот трошоци и товарни цената на купувачот земјата .И на клиентите треба плаќате данок и должност задолжен во локалниот обичај .
За испорака
Ние често се обезбеди DHL и FEDEX бесплатен превозот за повеќето земји , тоа може да се постигне на клиентите страна 4-7 дена по превозот .Но поглед Јужна Америка земји и Русија ,многу скапо товарни бесплатно , тоа зависи од нарачка и потоа да одлучи .
За повратни информации
Pls ни помогне да се потврди, да ја прими стоката и, исто така, ја напуштат повратни информации откако ќе проверка на стоката .Тоа е многу важно за вашето добро повратни информации за поддршка на нашата работа .Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.
Ние секогаш се обезбеди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме!

Повеќе информации

Абажур Боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
УЛ,CQC,CE,RoHS,EMC,LVD,VDE,ССА,CCC
Напон:
220V,110V,240V,110-240V
Тело Материјал:
Кристално
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
Спирала
Сенка Тип:
Кристално
Бренд Име:
BIGMANLIGHTINGBIGMAN
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Стил:
Модерна
Гаранција:
3 години
Сенка Ветер:
Надолу
База Тип:
GU10
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
8906
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Големина:
Dia50*H200cm

Најдобрите понуди во категоријата