Longree Бесплатен Превозот 110 220 v AC Led Свадба Декорација Западен Вила Стакло Сијалици Прифатлива Murano Стакло италијански Лустерот

Longree Бесплатен Превозот 110 220 v AC Led Свадба Декорација Западен Вила Стакло Сијалици Прифатлива Murano Стакло италијански Лустерот

DEN 51840.00
 

Това е достапна
Износ


Longree Бесплатен Превозот 110 220 v AC Led Свадба Декорација Западен Вила Стакло Сијалици Прифатлива Murano Стакло италијански Лустерот
Големина : W80cm*H100cm

Повеќе информации

Wattage:
31-40W
Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
УЛ,CE
Напон:
220V,120V,110V,DC24V,240V
Сенка Ветер:
Надолу
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
LR1206
Гаранција:
7days
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
Рака Разнесени Murano Стакло Лустерот
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Арт Деко
Сенка Тип:
Обоено стакло
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
База Тип:
G4
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Заврши:
Никој
реден број:
LR1206
Времето За Производство:
7-15days
Пакет:
пластична пена + Дебел Картон
плаќање:
Т/T, Western Union,Paypal
Примена:
Бар, Дома, Хотел, Забава, Одмор Оркестарот
MOQ:
1pcs
боја:
Може да се прилагоди

Најдобрите понуди во категоријата