Нови Воени Ејми Шлем Нето Покрие Тактички Макбаскет шлем Пребивање Покрие Шлем Маскирна мрежа За Надворешна Лов

Нови Воени Ејми Шлем Нето Покрие Тактички Макбаскет шлем Пребивање Покрие Шлем Маскирна мрежа За Надворешна Лов

DEN 314.00
DEN 435.84
 

Това е достапна
Износ

modname=ckeditor
Бендот : ВОЛКОТ РОБОВИ
Боја : Маслиново Проституција
Тежина : 75g
Пол : унисекс
Број на модел : LN-HA09168
Стил : F ull-опфатени
КАРАКТЕРИСТИКИ
Лесен за носење и чување, само шлем покрие во пакет
Може да се стави за вклучување/исклучување брзо
Одлично за надворешни активности како што се лов, поле за игра, итн
Една големина одговара на повеќето
Може да додадете на вашиот шлем, да се здобијат со прикривање во различни терени.
Пакет Содржина :
1 x Еден Шлем Нето Маска

Повеќе информации

Бренд Име:
Wolfslaves
Број На Модел На:
LN-HA09168-2

Најдобрите понуди во категоријата