Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CP Модели Holster Одговара И за ГЛОК 17/19/22/23 Тактички Airsoft Макбаскет Лов Снимање Рото Десната Рака Пиштол Клип Holster

CP Модели Holster Одговара И за ГЛОК 17/19/22/23 Тактички Airsoft Макбаскет Лов Снимање Рото Десната Рака Пиштол Клип Holster

DEN 432.00
DEN 845.76
 

Това е достапна
Износ


CP модели holster Одговара И За ГЛОК 17/19/22/23 Тактички Airsoft Макбаскет Лов Снимање Рото Десната Рака Пиштол Клип Holster
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Се вклопува ГЛОК 17/22/23
Направени со ABS.
Боја - BD6138 црна,BD6138 A ТЕН, BD6150 Зеленило Зелена
(Ве молиме имајте во предвид боја да изберете,Без забелешка, ние случајно испрати црна).
Тип - Право раце
Со 360 степен ротација појас јамка
може да се додадат на molle вест и торба
одговараат за појас ширина 45mm до 75 мм
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Повеќе информации

Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Број На Модел На:
за глок
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Материјал:
ABS Пластика

Најдобрите понуди во категоријата