Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
EMERSONGEAR Борба Панталони Лов Панталони Emerson G3 Тактички Airsoft Борба Панталони Воена BDU Airsoft Униформа Woodland

EMERSONGEAR Борба Панталони Лов Панталони Emerson G3 Тактички Airsoft Борба Панталони Воена BDU Airsoft Униформа Woodland

DEN 3636.00
DEN 4545.12
 

Това е достапна
Износ


1)Материјал : Висок квалитет на носат-отпорни, најлон
2)Тежина : Околу 1kg
3)Пакет : Еден пар на панталони и еден пар на коленото влошки
3)Големина : S/M/L/XL/XXL
1) Висок квалитет на носат-отпорни, најлон
2) Сокриени назад zip џеб со Патент YKK
3)Водат дијамант gusset crotch
4)назад половината со големи икони на платно, латералниот се повлече повеќе сила.
5)Единствен коленото дизајн, повеќе растеглив и поудобно.
Emersongear е тактички серија бренд кој е посветен да го обезбеди geniune MULTICAM производи и wargame опрема. EMERSONGEAR официјалната продавница на Aliexpress ШТО WARGAME ОПРЕМА МОЖЕТЕ ДА ги ДОБИЕТЕ ОД НАШАТА ПРОДАВНИЦА ?

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Материјал:
Најлон
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
emersongear

Најдобрите понуди во категоријата