Molle Големи Нови Алатки Капка Торбичка Дигитални Woodland торба торбичка

Molle Големи Нови Алатки Капка Торбичка Дигитални Woodland торба торбичка

DEN 576.00
DEN 677.76
 

Това е достапна
Износ


Molle Големи Нови Алатки Капка Торбичка Дигитални Woodland торба торбичка
ОБЈЕКТОТ КАРАКТЕРИСТИКИ :
Направени со висока густина најлон.
Може да се додадат на било 1" molle webbing вест, ранец, платформа..итн.
Модуларен торбичка за molle систем.
Велкро флип отворање за лесен пристап.
Отстранлив велкро внатрешната маска.
Може да се користи како алатка/magazine/tools торбичка за носење тактички додатоци.
Совршен за на отворено војна игра активности.
ТОРБА ДЕТАЛИ :
Боја - Дигитален кавер-woodland
Тежина - 243g
Големина - 210mm(H) x 170mm(W) x 70mm(D)
1 парчиња на ЧАНТАТА

Повеќе информации

Тип на спорт:
Лов
Бренд Име:
Заштитник Плус
Материјал:
Најлон
Тип На Објект:
Други Вреќи
Број На Модел На:
торба торбичка
Објектот Ширина:
17 cm
Објектот Должина:
7 cm
Објектот Тежина:
243 g
Материјал Состав:
Најлон
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Главен Материјал:
Најлон

Најдобрите понуди во категоријата