Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1pcs Превоз блок TRH15A страната слајд блок за TRH15 линеарна водич железнички

1pcs Превоз блок TRH15A страната слајд блок за TRH15 линеарна водич железнички

DEN 410.00
DEN 432.00
 

Това е достапна
Износ


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
100% Сосема нов и висок квалитет
Број на модел : TRH15 B Линеарна Водич Железнички Блок
Место на Потекло : Кина (Копно)
Количина :
1pcs TRH15 A блок
Внимание :
(1)Ние може да се намали било должината железнички според клиентите барања,ако имате барање,ве молиме контактирајте со нас.можете исто така да caculate на различни собранието со себе според следниве цена :
цена на 1 15 A Тип Блок : $9
цена на 1 15 B Тип Блок : $9
цената на 1000mm 15 Rail : $24.5
(2)на товар на трошоците на веб страната е само за референца,на corredt изразат плаќање ве молиме консултирајте се со продажба за потврда.
1. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ , ТТ и кредит.
2. Ве молиме организира плаќањето порано по вашата цел.
3. Ако постои било каков проблем, само нас контакт.Ние ќе slove во времето.
1. Ве молиме бидете сигурни дека на адресата која ја давате да се поправи.Доколку адресата е погрешна, пратката пропадне за испорака и е испратена назад до продавачот ,купувачот треба да се плати за првиот и за враќање на такси превозот.
2.Телефонски број е потребно со вашата нарачка.
3.Ние ќе ви покаже на следење на број и проверка на линк во времето.Можете да добиете најновите вести.
4. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе се добие тоа.За да се потврди дека дали има нешто во ред.
5. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија, овие трошоци се на купувачот одговорност.
1.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа.
2.Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ви благодарам многу!

Повеќе информации

Водич Ширина или Дијаметар:
15mm
Број На Модел На:
THR15A блок
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
имајќи челик

Најдобрите понуди во категоријата