Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Автомобил Тело Paintless Дент Поправка Алатка PDR Puller Град Отстранување & Лепак Влече Јазичиња Пад на превозот

Автомобил Тело Paintless Дент Поправка Алатка PDR Puller Град Отстранување & Лепак Влече Јазичиња Пад на превозот

DEN 194.00
DEN 265.92
 

Това е достапна
Износ

Ова е paintless дент поправка алатка со 5 парчиња различна големина лепак јазичиња, 1 компјутер мост puller и потчукнете надолу пенкало. Со 5 различни големина на табови, тоа може да се поправи различни големина на дент без оштетување на оригиналната боја на автомобилот. Ова е навистина корисна и лесна алатка. Се надевам дека ќе среќен купување. Карактеристики : 1. Вклучени 5 парчиња различна големина лепак јазичиња + 1 компјутер минимална, лесен за употреба, секој може да го користат. 2. Се справи имаат полигон дизајн подобро за автомобил поправка. 3. Paintless поправка на автомобил дент тело, не ја оштетува оригиналната боја. 4. Различни големина на табови, може да ги поправи различни големина на дент. 5. Не само што може да ги поправи сите видови на автомобили, но, исто така, може да ги поправи фрижидер,машина за перење,мотоцикл дент и така натаму. Како да го користите : 1. Чиста оштетување на површината со влажна чиста крпа. 2. Ставаат лепак за пиштол и топлина(тоа, исто така, треба за 5-10min ). 3. Се повлече чкрапалото и ги применуваат цртеж заптивка со екструдиран лепак. 4. Веднаш место подлога во центарот на дент и задржете се додека не стапчиња. 5. Место матични на подлога преку дупка влече мост и завртка knob. 6. Стегне knob додека подлога се појавува надвор. 7. Чистење на површината. Answer : ___________________________ Note : Костим за дент големина во рок од 14cm Спецификации : Боја : Црна + Бела Вкупната Големина : 23x4cm Капа Дијаметар : 5cm Табот Дијаметар : 3.2 cm/2.3 см/2.9 cm/3.3 cm Табот Висина : 6.5 см Количина : 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x Мост Puller 1 x Потчукнете Надолу Пен

Повеќе информации

Бренд Име:
OOTDTY
Тип на Лим Алатки:
Лим Алатки Сет
боја:
Бела

Најдобрите понуди во категоријата