Рачни Вибрации Iontophoresis Длабинско Чистење На Порите На Кожата Убавина Машина Уред Лицето За Нега На Кожата Алатка Капка Превозот Трговија На Големо

Рачни Вибрации Iontophoresis Длабинско Чистење На Порите На Кожата Убавина Машина Уред Лицето За Нега На Кожата Алатка Капка Превозот Трговија На Големо

DEN 114.00
DEN 133.92
 

Това е достапна
Износ


Рачни Вибрации Iontophoresis Длабинско Чистење На Порите На Кожата Убавина Машина Уред Лицето За Нега На Кожата Се Откажат Превозот Трговија На Големо
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Уникатен и модерен дизајн.
Комбинирање со Ionic ослободување технологија.
Подобрување на очите и на кожата, воспаление; задржи тајната на младите.
Ionic индукција;отстранување на брчки на кожата.
Ion чистење функција, нека кожата е чиста длабоко и удобно чистење
Спецификации :
Работен Напон : 3 V
Моќност : за 0.1 W
Батерија : CR2032 Копчето Батеријата(Вклучени)
Школка Материјал : Пластика
Големина : прибл. 151mm*39mm
Боја : Бела, Жолта
Нето Тежина : 34g
Пакетот вклучува :
1 x Iontophoresis Машина


Повеќе информации

боја:
бела, жолта
Големина:
approx. 151mm*39mm
Бренд Име:
AOPHIA
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Број На Модел На:
Iontophoresis Машина
Тип:
Лицето За Нега На Кожата
Материјал:
Пластични
Бродови Од:
Кина

Најдобрите понуди во категоријата