Трговија на големо 30 КОМПЈУТЕРИ Јужна Кореја SAEYANG SDE-H37LN 45000 ВРТЕЖИ во минута Микро Моторни Handpiece Компоненти Роторот Додатоци Електричен Мотор Роторот

Трговија на големо 30 КОМПЈУТЕРИ Јужна Кореја SAEYANG SDE-H37LN 45000 ВРТЕЖИ во минута Микро Моторни Handpiece Компоненти Роторот Додатоци Електричен Мотор Роторот

DEN 15356.16
 

Това е достапна
Износ

Трговија на големо 30 КОМПЈУТЕРИ Јужна Кореја SAEYANG SDE-H37 LN 45000 ВРТЕЖИ во минута Микро Моторни Handpiece Компоненти Роторот Машина Додатоци Електричен Мотор Роторот име на Производ : Електричен Мотор Роторот Спецификација : Електричен Мотор Роторот Дијаметар : 2.35 mm 3.0 mm 3.175 5 мм. Погоден за : Јужна Кореја SAESHIN & SAEYANG Micromotor Handpiece, SH37 LN Пакување Листа : 30 парчиња /15 кутија Micromotor Handpiece Додатоци Електричен Мотор Роторот
Забелешка : Здраво секој купувачот, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, точна адреса и поштенски код, во случај на пакет бидат вратени. Ако пакетот е да се врати, бидејќи на вашата погрешна адреса,ние не ја преземе должноста. Ние не обврзуваат на Царина, и не се одговорни доколку пакетот е блокиран на Царината, па ве молиме да ја проверите вашата Земја Политика ако стоката е дозволено да бидат увезени. При изборот на курирската служба DHL/Федекс, ние ќ проверете дали вашата адреса за е Оддалечена Област. Јас f тоа е, Оддалечена Област на Плаќање е потребно да се наплаќа. Понекогаш ние ќе го промени превозот начин и да го изберете најсоодветниот за транспорт метод за вас, но транспорт време е иста, и се уште имаат следење на информации онлајн. Ќе сакате да се разбере, ви благодариме! И некои стоки содржат метал, електрична енергија или магнетизам, па тоа не може да брод од страна на E-Пакет и E-EMS; ако е така, ќе го промени со друг погоден начин за вас, како Кина Пост или Post NL..
Додека да добиете пакет ако тоа беше скршен , ве молиме да не го потпише за пакет и не контактирате на време , јас ќе се обидеме потрудиме да slove тоа , ако сте имале прифатено скршени пакет на услуги ,ние нема да преземаат никакви проблеми !!!!
Erica Zhang

Повеќе информации

Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Бренд Име:
Beemyi
Материјал:
Метал
Тип:
Micromotor Handpiece Додатоци Електричен Мотор Роторот
Дијаметар Големина:
дијаметар 2.35 mm 3.0 mm 3.175 mm
Употреба:
За Micromotor Handpiece
Место на Потекло:
Јужна Кореја
квалитет:
Micromotor Handpiece Резервни Додатоци Роторот
Примена:
Роторот За Мелење Машина
Одговара за Micromotor Handpiece :
Роторот SDE-H37L1

Најдобрите понуди во категоријата