Стоматолошка Лабораторија Cu-Zn Легура на Алуминиум Протеза Колби Стоматолошки Бакар Фах Протеза Колби Калапи Колба за Стоматолошки Притисок Polymerizer

Стоматолошка Лабораторија Cu-Zn Легура на Алуминиум Протеза Колби Стоматолошки Бакар Фах Протеза Колби Калапи Колба за Стоматолошки Притисок Polymerizer

DEN 1391.52
 

Това е достапна
Износ


Стоматолошка Лабораторија Cu-Zn Легура на Алуминиум Протеза Колби Стоматолошки Бакар Фах Протеза Колби Калапи Колба за Стоматолошки Притисок Polymerizer
Спецификација : Материјал : Месинг; Големина : 7# Големи 8# Мали Екстра Голем Пакет се вклучуваат : 1 парче од Месинг протеза колба, можете да изберете 7# големи или 8# мали, или Екстра Голема
Забелешка : Здраво секој купувачот, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, точна адреса и поштенски код, во случај на пакет бидат вратени. Ако пакетот е да се врати, бидејќи на вашата погрешна адреса,ние не ја преземе должноста. Ние не обврзуваат на Царина, и не се одговорни доколку пакетот е блокиран на Царината, па ве молиме да ја проверите вашата Земја Политика ако стоката е дозволено да бидат увезени. При изборот на курирската служба DHL/Федекс, ние ќ проверете дали вашата адреса за е Оддалечена Област. Јас f тоа е, Оддалечена Област на Плаќање е потребно да се наплаќа. Понекогаш ние ќе го промени превозот начин и да го изберете најсоодветниот за транспорт метод за вас, но транспорт време е иста, и се уште имаат следење на информации онлајн. Ќе сакате да се разбере, ви благодариме! И некои стоки содржат метал, електрична енергија или магнетизам, па тоа не може да брод од страна на E-Пакет и E-EMS; ако е така, ќе го промени со друг погоден начин за вас, како Кина Пост или Post NL..
Додека да добиете пакет ако тоа беше скршен , ве молиме да не го потпише за пакет и не контактирате на време , јас ќе се обидеме потрудиме да slove тоа , ако сте имале прифатено скршени пакет на услуги ,ние нема да преземаат никакви проблеми !!!!
Erica Zhang

Повеќе информации

боја:
Мали, Големи, Екстра Голема
Големина:
Small, Large, Extra Big
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Бренд Име:
Beemyi
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Дувачкиот Протеза Колба
Тип:
Забите Варени Кутија
Име:
Бакар Лента
Употреба:
Се користи со стоматолошка лабораторија за притисок polymerizer
Примена:
Стоматолошка лабораторија

Најдобрите понуди во категоријата