Мини стигнале CM / Инчен caliper со клучните прстен 1.5 м Мерење алатки лента мерка за инструментацијата

Мини стигнале CM / Инчен caliper со клучните прстен 1.5 м Мерење алатки лента мерка за инструментацијата

DEN 487.00
DEN 518.40
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Име на Производ : Мини 1.5 М лента Производи со користење на високо-квалитетни PP пластика производство, практични, трајни, здрава и еколошки Производ автоматски картичка малку, нежно притиснете го копчето, автоматски ќе се врати на владетелот лента Производи со клучните прстен дизајн, лесно да се носат Производи што се применуваат за : мерење на должината на објектот, телото мерења, растојание, и така натаму Совети : Кога ќе се испраќаат, бојата на производот е случајно избрана, сите непријатности, ве молам, прости ми, ви благодариме! Пакувањето вклучува : 1 x лента мерка

Повеќе информации

DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
Halojaju
Мерен Опсег:
1.5 м
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
P201702-B324
is_customized:
yes
База Тип:
Мерење Алатки
Тип На Објект:
лента мерка
Тип:
Алатки
Примена:
столар работа мерење
Име на производ:
Стигнале Нерѓосувачки Челик Лента Мерка лента
Тип На Производ:
Рулет стигнале
Тело Материјал:
TPP или PC пластика
Употреба:
дома мерење алатки
Производот:
рака алатка

Најдобрите понуди во категоријата