Возрасни Нога Мерење Уред Чевли Големина Мерач Мерка Владетел Алатка Уред Помошна

Возрасни Нога Мерење Уред Чевли Големина Мерач Мерка Владетел Алатка Уред Помошна

DEN 133.00
DEN 160.80
 

Това е достапна
Износ

Карактеристики : Возрасни Нога Мерење Алатка, Лесна употреба и прецизни мерења. Тоа е лесно да се научат и да се измери нозете дома со овој уред подарок за вашето семејство да се измери нога големина секогаш кога ќе сакате Лесен за користење, вие не треба да се грижите за онлајн шопинг на чевли не се фитинг го Користите овој уред за мерење нога пред да купите чевли онлајн Спецификација : Материјал : Пластични Британски метри на левата страна и Европските дворови на правото велика БРИТАНИЈА опсег : 2-12 дворови Европската опсег : 18-47 дворови Големина : стан.33cmx11cm/12.99"x4.33"(Lx W) Боја : Жолта,Црвена,Зелена,Сина Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Нога Measurer

Повеќе информации

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Нога Measurer
Мерен Опсег:
Британскиот метри на левата страна и Европските дворови на правото
Велика БРИТАНИЈА опсег:
2-12 дворови
Европската опсег:
18-47 дворови

Најдобрите понуди во категоријата