#ZXG-1310 Висок квалитет Fresnel Леќа , Чувствителен агол 110, ЈП материјали, Големина: 13*10*5.6 мм, Фокусно 5.5 мм, Растојание: 3m

ZXG-1310 Висок квалитет Fresnel Леќа , Чувствителен агол 110, ЈП материјали, Големина: 13*10*5.6 мм, Фокусно 5.5 мм, Растојание: 3m

DEN 288.00
 

Това е достапна
Износ


Функција :
Fresnel Леќа
Температура : -30 до +90 степени
Површина : Чиста површина
Агол : 110
Дијаметар : 13mm
Чувствителни растојание : 3m
Фокусна должина : 5.5 мм
Transmittance : 70%-85%
Материјали : ЈП
Боја : Млеко
Фабриката слика како што е подолу :
================================================================
Ние ќе се обезбеди прво одделение производ, првиот степен на услуга за да ги задоволи клиентите,
вашето задоволство е нашиот најголем извршување.
Ние може да се направи производство според купувачот дизајн, го прават модели или произведуваат LED леќа.
Услуги на клиентите :
1. Сите предмети што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2. Доколку ставката што сте ја добиле е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием.
3. Купувачот може да го врати неисправни точка за размена, но мора да се вратат објект во рок од 7 дена по приемот во оригиналниот пакет и во добра условно.
Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
4. Клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping направени.
Цел :
Љубезно ве молиме да ни се јавите за да се обезбеди стоката се во парк пред да се одржи редот на линија, многу ви благодариме.
Пад на превозот :
можеме да го прифатиме dropshipping, можете да снабдување вашето клиентот детали адреса и контакт лице ,телефон бр.
Превозот информации :
Ние обично се обиде да брод во рок од три работни дена по приемот на плаќање.
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Осигурување :
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со itmes, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации, секој позитивни повратни информации од вас е важно да се зголеми нашата кредитна оценка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Повеќе информации

Употреба:
Инфраред
Бренд Име:
Jarmay
Обликот:
Aspheric
Структура:
Plano-конвексни
Број На Модел На:
#ZXG-1310
Материјал:
Пластични
боја:
млеко
Материјали:
PE
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Фокусна Должина:
5.5 мм

Најдобрите понуди во категоријата