нови Оригинални Прирачник се Фокусира операција барел прстен Поправка на Дел За Син E PZ 16-50 f/3.5-5.6 СОК(SELP1650) објектив црна

нови Оригинални Прирачник се Фокусира операција барел прстен Поправка на Дел За Син E PZ 16-50 f/3.5-5.6 СОК(SELP1650) објектив црна

DEN 955.20
 

Това е достапна
Износ

100% нови Оригинални Прирачник се Фокусира операција барел прстен Поправка на Дел За Син E PZ 16-50 f/3.5-5.6 СОК(SELP1650) објектив црна
Ние сме професионална снабдувач на SLR со леќа додатоци, подолу е нашата контакт информации :
SKYPE ; chinaszsns
We Chat : xy449836602
QQ : 449836602

Повеќе информации

Интерфејс Тип:
E
Употреба:
Камерата
Максимална Бленда:
f/5.6 и подолу
Тежина:
101g-150g
Минимална Отворот:
F22
Леќи на УВ Филтер Големина:
Никој
Тип:
Зум Објектив
Фокус Тип:
макро леќа
Леќа Тип:
автоматски
Сцена Тип:
Свадба
Бренд Име:
youe блескаше
Почетен Датум:
2008 година
Пакет:
Yes
Целосна Рамка:
No
Режим На Фокус:
Авто Фокус
Број на Дијафрагмата Ножеви:
9 Ножеви
Леќа За Стабилизација Тип:
Никој
Број На Модел На:
16-50 f/3.5-5.6

Најдобрите понуди во категоријата