Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Гранде Taille Leggings Тенок Фитнес Жените Хип им Помогнам на Слатки Обоени Мраз Свила Leggings Супер Водат Девет Панталони ropa mujer BG298

Гранде Taille Leggings Тенок Фитнес Жените Хип им Помогнам на Слатки Обоени Мраз Свила Leggings Супер Водат Девет Панталони ropa mujer BG298

DEN 380.00
DEN 474.72
 

Това е достапна
Износ


продавница за облека вистинска големина на плочка волумен мерење на лента,2-4cm грешка е нормалниот опсег.

Повеќе информации

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
BG298
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Дебелина:
Тенка
Должина:
Ankle-Length
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
AINIAINI
Стил:
Корејската
боја:
Црна,Вино црвено
Големина:
Free
Карактеристики:
Хип, анти-оф свила, дише
Тип:
BG298
дизајн:
Девет поени
Боја Стил:
Природна Боја
Материјал:
мраз свила

Најдобрите понуди во категоријата