Лето Нови Слатки Обоени Молив Панталони Плус Големина Leggings 12 Бои Тенок Беше Тенка Leggings За Жените BG297

Лето Нови Слатки Обоени Молив Панталони Плус Големина Leggings 12 Бои Тенок Беше Тенка Leggings За Жените BG297

DEN 418.00
DEN 522.24
 

Това е достапна
Износ


продавница за облека вистинска големина на плочка волумен мерење на лента,2-4cm грешка е нормалниот опсег.

Повеќе информации

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
BG297
Материјал:
Помеша Ткаенина,Памук
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
AINIAINI
Стил:
Корејската
Дебелина:
Редовни
боја:
Црна,Вино црвено
Големина:
L,XL,XXL,XXXL,XXXXL
Карактеристики:
Пот, хип, анти-оф свила, deodorant, дише
Тип:
BG297
дизајн:
Девет поени
Боја Стил:
Природна Боја
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации

Најдобрите понуди во категоријата