Ла MaxPa Нови Лето Мода Улица Жените Лесна Корсет Појас Половината Висока Leggings женска Облека Панталони Leggings

Ла MaxPa Нови Лето Мода Улица Жените Лесна Корсет Појас Половината Висока Leggings женска Облека Панталони Leggings

DEN 648.00
 

Това е достапна
Износ

Појас Корсет Висока Половината Leggings Црна боја Материјал : Полиестер + Spandex повик, кратко, убава, клуб Детали : трговија на големо Корсет Појас Високо Половината Leggings треба да биде нашата одлична надградба издание за обликување на нозете и cutdown вашиот половината за додворувања фигура. како што може да се види директно преку нашата голи очи, leggings имаат високо половината корсет појас кој лесно да омекне нивните грутки и испакнатините. Formfitting силуета во удобно се вклопуваат го подобрува секси слаб изглед. тоа е добро за да се спарите со некој од дамите врвот.
Како Да Добиете Повеќе Попусти?
Метод
1.Посетете ја мојата продавница или производ
2.Додај за да ги зачувате на Листа,Количка и Желба Листа.
3.Ве молиме контактирајте ме пред цел.
Метод Б
1.Знак во Мојот Ali Express
2.Одете на Трансакции, кликнете на Управување со Повратна информација, а потоа кликнете на Налози Чека Моите Повратни информации
3.Изберете некоја цел и кликнете ја Напуштат Повратни информации
4.Пет ѕвездички ќе ве направи голем попуст за следна цел кога ќе дозволете ми да знам.
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2 дена(Освен Кина Празници) откако вашата уплата е завршен. Ние не Гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Гаранција & Одржување : Ние понуда во рок од 1 месец бесплатно замена, ако стоката се скршени.Но, мора да биде не е лошо преглед и нема спор. Купувачите можат да поднесат барање за замена, Ако причината за изборот на погрешна големина доаѓа од купувачи. Но купувачот, исто така треба да плаќаат за превозот на трошоците на замена. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ла MaxPa
Дебелина:
Стандард
Должина:
Ankle-Length
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Висок
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Стил:
Канцеларијата Дама
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
79929

Најдобрите понуди во категоријата