Бесплатен Превозот Нови Пристигнување 600MM T8 ЛЕР цевка УПТ прилагодливи и Dimmable со Далечински управувач AC90-265V 2700K-6500k прилагодливи

Бесплатен Превозот Нови Пристигнување 600MM T8 ЛЕР цевка УПТ прилагодливи и Dimmable со Далечински управувач AC90-265V 2700K-6500k прилагодливи

DEN 14832.00
 

Това е достапна
Износ


напојување : 12w
должина : 600mm
прозрачна флукс : 1300lm
LED type : smd2835
Температура на бојата : 2700-6500k прилагодлива температура на бојата со далечински управувач
влезен напон : AC90-260 V
Фактор на моќ : >0.9
CRI>80
Зрак Агол : >160 степен
Контрола на Далечина : >20 милиони
Материјал : Алуминиумски+PC покритие
Пакување : еден led цевка со еден далечински
Функција : осветленост и боја температура се прилагодува со далечински управувач

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
боја прилагодлив
Wattage:
12W
Поддршка Dimmer:
Yes
боја:
транспарентен капак, млечно маска
Тип На Објект:
LED Светилки
Напон:
90-265V
Led Сијалица Тип:
Цевка
сертификација:
CE,PSE,ССА,RoHS,EMC
Должина:
0.6m
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
T8
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Бренд Име:
YANGMIN
LED Чип Модел:
2835
Зрак Агол(°):
120°
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
моќност:
12W
Должина:
600mm
LED тип:
SMD2835
Извор На Светлина:
LED
сертификација:
CE, ROHS
Прозрачна Флукс:
1300LM
Гаранција:
3 Години
Влезен Напон:
AC90-265V
маска:
МЛЕЧНИОТ ИЛИ ЈАСНА БОЈА
CRI:
>85

Најдобрите понуди во категоријата