Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Висок квалитет 24V Камион T5 лер Табла за Предупредување Индикатор,Товарен Автомобил led Инструмент светлина w3w оптоварување бесплатен превозот 10pcs/многу

Висок квалитет 24V Камион T5 лер Табла за Предупредување Индикатор,Товарен Автомобил led Инструмент светлина w3w оптоварување бесплатен превозот 10pcs/многу

DEN 261.00
DEN 326.40
 

Това е достапна
Износ


1. Тип на производ : T5 -1 LED
2. Влезен Напон : DC24 V
3. Моќ Дисипација : 0.06 W Max
4. Прозрачна Флукс(lm) : 6-8 LM
5. LED количина : 1 LED
6.LED спецификација : : Φ5mm НАТОПИ LED конкавна,
7.LED Боја : Сина,бела,жолта,црвена боја.Зелена.
8.Зрак Агол : 120 степен
9. Светилки носителот : T5
10. Димензија : Φ5x22mm
11. Тежина : 0.6 g
12. Оперативен Температура : -40~85 C
13. Сертификати : ROHS , CE
14 Употреба : LED Сигнал Светлина, Индикатор за Светло, Пилот Светилка

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
HCLi
База Тип:
T5
Напон:
DC24V
Просечен Живот (часот):
10000
LED Чип Бренд:
Epistar
Број на LED Чип:
1 buc
Прозрачна Флукс:
До 249 Lumens
Зрак Агол(°):
120°
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Моќ Толеранција:
5%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
N
Обликот:
R

Најдобрите понуди во категоријата