Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
UniqueFire UF-1505 XM-L2 Нов Алуминиумски Дизајн 38mm Конвексни Леќа Зум Објектив Led Светло Светло За 1*Батерија 18650

UniqueFire UF-1505 XM-L2 Нов Алуминиумски Дизајн 38mm Конвексни Леќа Зум Објектив Led Светло Светло За 1*Батерија 18650

DEN 1003.00
DEN 1055.52
 

Това е достапна
Износ

Поради инспекција обичаи барања, батеријата во светлото или bibycle светлина може да не биде во можност да се испрати, со цел да се испрати објект , ние ќе го добиете батеријата на надвор, жал ми е за овој вид на проблеми,и ви благодариме за разбирањето. - Unique Fire UF-1505 XM-L2 Нов Алуминиумски Дизајн 38mm Конвексни Леќа Зум Објектив Led Светло Светло За 1*Батерија 18650
Функција :
*Бренд : Uique Fire
*Модел : UF-1505
*LED Type : КРИ XM-L2
*Боја : Црна
*Светилка Век : 100,000 часа
*Светлосен Флукс : 1200 LM
*Батерија : 18650 1x Li-ion батерија ( Не се вклучени)
*Начини : 5 режими (висока Средна Ниска Strobe-Сос)
*Влезен Напон : 3.7~4.2 V
*Работат на температура : -5 ~ +50 степени целзиусови степени
*IP Оценка : IP65, со О-прстен печат дизајн
*Вклучете Тип : Опашка притискање префрлате
*Изградба : Shockproof,rainproof,анти-корозивни
*Леќа : 38mm дијаметар конвексни aspheric стаклена леќа
*Материјал на Производот : Алуминиум Легура
*Водење Час : 1-3 часа
*Димензии : 134+12mm(Должина)/45mm(Раководител)/25мм(Телото)/28mm(Опашка)
*Тежина : 152g
*Полнење : Да,со само-заштита
Спецификација :
1)составена од XM-L2 користи за ноќ визија и лов
2)38mm Калено конвексни леќа, непробојни. За прилагодливи зрак на самото место, зум фокус.
3)Тешко anodization алуминиумско куќиште, многу цврста конструкција, shockproof и отпорност
4) IP65 водоотпорен со O-прстени печат во текот на светлина, погоден за надворешна употреба и неповолни временски услови
5)Напојува со 18650 1x li-ion батерија (Не се вклучени), водење 3 часа во нагласи режим.
6)Полнење со авто-заштита, за безбедна употреба.
7)Висок квалитет коло dirver, постојано работат на струјата.
8)Со бакар база зрачи, заштита на коло и led за подолго користење
9)5-режим, високо-средно-ниска strobe-сос, за различни светлината
10)Опашка врвка за околу рака за лесно носење Забелешка :
LED по желба : XML T6 / XM-L2 ( Бела Светлина ) XRE/ XP-E ( Зелена / Црвена / Бела Светлина ) -МО 850 NM/ 940 NM (ИНФРАЦРВЕНАТА Светлина ,треба со IR Опрема . можете да најдете во нашата Продавница или контактирајте со нас . ви благодарам многу !!!
*1x UF1505-XM-L2 Светло (батерија, не се вклучени)
Можете да направи плаќање преку горенаведените методи. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ. Ali Express ќе се потврди вашиот плаќање whin 12 часа откако плаќање завршен. Ние ќе процесот на нарачка, кога тоа е потврдена. Ако вашата цел е затворена како безбедносни причини, можете да поднесете барање за да Ali Express за плаќање verificstion
*1)превозот во Светот(Освен некои земји и APO/FPO)
*2)Сите предмети ќе бидат испратени whin 7 ден.
*3)Наредби обработени навремено по плаќање virification.
*4)Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
*5)ЗЕДНИЦАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да варираат. Особено за време на празникот whth одговор. Нашата цел е клиентот satisfation!
*6)На сликите кои се прикажани можеби имаат некои diference witn вистински објект ,и само за вашиот референца.
*7)На објектот пристигнување време зависи од некои фактори и diference области.
Ако сте задоволни со нашата gooos и зедницата, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди преглед која е inportant за нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекуван проблем. Ако не сте задоволни со нашата стоки и зедницата, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време и да го оставите порака прво пред да остави негативни повратни информации или да се отвори случајот.

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
бела светлина
Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Рефлектори
сертификација:
CE,RoHS,EMC,LVD,CCC
Функција:
Шок Отпорни
Тип На Светилка:
Лов
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Лумен:
1200
Тип На Батерија:
18650
Број На Модел На:
1505-XM-L2
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Извор На Светлина:
LED Светилки
полнач:
Батерија
Фокусна Должина:
прилагодлив
Осветлување Растојание:
100-200 метри
Wattage:
10W
Тело Материјал:
Алуминиум легура
боја:
Црна
Водоотпорен:
Yes
Зум:
Yes
Бренд Име:
UniqueFire
Модел на LED Монистра:
XM-L2 LED

Најдобрите понуди во категоријата