Нови Водоотпорен 15000LM 9xCREE XML T6 LED Светилка Тактички Факел 4x18650 Пешачење Факел Бесплатен превозот

Нови Водоотпорен 15000LM 9xCREE XML T6 LED Светилка Тактички Факел 4x18650 Пешачење Факел Бесплатен превозот

DEN 1218.24
 

Това е достапна
Износ


2015 година Нови лов Факел 100% Сосема Нов Направен од висок квалитет на 6061 T алуминиумска легура, оваа светилка е цврсти и издржливи доволно за долго време секојдневно користење Светилки база : КРИ, висока моќност ПРЕДВОДЕНА. Со животен век до 100,000 часа или повеќе, нема потреба да се разгледа замена на капа за целиот живот. Водоотпорен, но не го стави во вода долго време Супер Светло, заслепувачки Ефект Crenellated штрајк рамки за зајакнување на само-одбрана 3 Mode : висока ниска strobe Сијалица : 9x КРИ XML T6 LED Switch Локација : Tailcap (средината)на зелена led Индикатор Max излез : 15000 lumens Сила од страна на : 4x 18650 3.6 v/3.7 v батерија (не се вклучуваат на батеријата) Големина на(mm) : 135 x 55(рамки)/50(тело) Нето Тежина (g) : 350g
Она Пакет
100% Сосема Нов
1 x skyray кунг 15000 Lm 9x КРИ XML T6 LED Flashligh

Повеќе информации

Тип На Објект:
Рефлектори
Лумен:
Други
полнач:
Батерија
Бренд Име:
Ekaiou
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
LED Светилки
Зум:
No
Wattage:
90
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
сертификација:
CCC,CE
Водоотпорен:
Yes
боја:
Црна
Осветлување Растојание:
200-500 m
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Функција:
Шок Отпорни
Модел на LED Монистра:
T6
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Тип На Светилка:
Кампување
Број На Модел На:
s99

Најдобрите понуди во категоријата