Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
YUPARD риболов, Нуркање нуркач Водоотпорен Подводни Светло Светилка XM-L2 T6 LED 18650/ААА+2*2200mAh батерија 18650+полнач

YUPARD риболов, Нуркање нуркач Водоотпорен Подводни Светло Светилка XM-L2 T6 LED 18650/ААА+2*2200mAh батерија 18650+полнач

DEN 876.00
DEN 1152.00
 

Това е достапна
Износ


бела светлина, користете XM-L2 LED(1200 LM),жолта светлина се користи XML T6 LED(1000 LM) Опис Карактеристики : * Сосема нов и висок квалитет. * Супер-светли LED светло. * Повеќе од 80 метри ефективни растојание на светлината под вода. * Висока моќност LED живот-век до 100,000 часа, за да се избегне замена на светилки. * Windbreak дожд protetion водоотпорни, лесно да се справи со тешките надворешна средина. * Ергономски дизајн гумени делови зголемување на допир, им даде повеќе резолуцијата за заклучување. * Батерија : 1 x батерија 18650 или 3*AAA батерија Вклучени * Лумен : 1200 LM * Идеален избор за надворешна употреба и тесто живот. * 3 префрлете го Режимот : висок / низок / strobe * Димензии : 119mm (L) x 36mm (HD) x 33mm (ТД) * Нето Тежина(g) : 100g * Случај материјал : Трајни авиони-одделение алуминиум+ABS пластика Пакет се Вклучени : * 1 x Нуркање Светло+2*2200m Ah батерија 18650+полнач

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
бела, жолта
Тип На Објект:
Рефлектори
Wattage:
10w
Тело Материјал:
Алуминиум легура
полнач:
Батерија
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Бренд Име:
yupard
Осветлување Растојание:
200-500 m
Тип На Батерија:
ААА,18650,Литиум Јонска
Тип На Светилка:
нуркање
Водоотпорен:
Yes
боја:
Жолта
Зум:
No
сертификација:
CCC,CE
Функција:
Шок Отпорни
Број На Модел На:
32
Извор На Светлина:
LED Светилки
Лумен:
1200
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Модел на LED Монистра:
T6 и L2

Најдобрите понуди во категоријата