UniqueFire 3 Режим UF-1504 T67 Кри XRE Зелена/Црвена/Бела Светлина, Led Светилка Водоотпорен Фенер с.Батерија 18650

UniqueFire 3 Режим UF-1504 T67 Кри XRE Зелена/Црвена/Бела Светлина, Led Светилка Водоотпорен Фенер с.Батерија 18650

DEN 2736.00
DEN 2879.52
 

Това е достапна
Износ


Поради инспекција обичаи барања, батеријата во светлото или bibycle светлина може да не биде во можност да се испрати, со цел да се испрати објект , ние ќе го добиете батеријата на надвор, жал ми е за овој вид на проблеми,и ви благодариме за вашето разбирање.

Опис На Производот :
* Составена од XRE користи за Кампување & лов
* 67 mm конвексни леќа , непробојни. За прилагодливи зрак на самото место, зум фокус.
* Тешко anodization алуминиумско куќиште, многу цврста конструкција, shockproof и отпорност
* IP65 водоотпорен со O-прстени печат во текот на светлина, погоден за надворешна употреба и неповолни временски услови
* Поддржано од 1x 18650/1*26650 li-ion батерија (Не се вклучени) , водење 3 часа во нагласи режим.
* Полнење со авто-заштита, за безбедна употреба.
* Висок квалитет коло dirver, постојано работат на струјата.
* Со бакар база зрачи, заштита на коло и led за подолго користење
* 3-режим, високо-средно-ниска, за различни светлината
* Со мемориска функција на режимот, повеќе лесен за употреба.
* Опашка врвка за околу рака за лесно носење
Бренд
Unique Fire
Модел
UF-1504 XRE
LED Emitter Тип
КРИ XRE led
Употреба
кампување & лов
Светилка Живот
100,000 Часа
Извор На Енергија
1*18650/1*26650 (Не се вклучени) li-ion батерија
Начини
3 режими (Висок>Средината>Низок)
Влезен Напон
3.7-4.2 V
Работат температура
-5 ~ +50 степени целзиусови степени
Префрлете
Опашката притискање префрлате
Изградба
Shockproof,rainproof,анти-корозивни
Леќа
67mm конвексни стаклена леќа
Боја
Црна
Работи Час
1-3 часа
Димензии
(160+25)mm(Должина)/71mm(HD)/30мм(BD)/40mm(ТД)
Тежина
470g
Materal на Производ
алуминиум легура
Сертификација CE, FCC, Ro HS
Пакет :
1x Фенерче
(батерија, не се вклучени)
Answer : ___________________________ Note :
LED по желба : XML T6 / XM-L2 ( Бела Светлина ) XRE/ XP-E ( Зелена / Црвена / Бела Светлина ) -МО 850 NM/ 940 NM (ИНФРАЦРВЕНАТА Светлина ,треба со IR Опрема . можете да најдете во нашата Продавница или контактирајте со нас . ви благодарам многу !!!

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
Зелено Светло, Црвено Светло, Бела Светлина
Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Рефлектори
Лумен:
300
Тип На Светилка:
За итни случаи
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Функција:
Шок Отпорни
Тип На Батерија:
18650
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Извор На Светлина:
LED Светилки
полнач:
Батерија
Фокусна Должина:
прилагодлив
Осветлување Растојание:
100-200 метри
Тело Материјал:
Алуминиум легура
боја:
Црна
Водоотпорен:
Yes
Wattage:
3W
Број На Модел На:
1504-XRE
Зум:
Yes
Бренд Име:
UniqueFire
Модел на LED Монистра:
XRE LED

Најдобрите понуди во категоријата