Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
WF-501B УВ 1 Режим LED Светло Виолетова Факел светлина+Батерија 18650+Полнач

WF-501B УВ 1 Режим LED Светло Виолетова Факел светлина+Батерија 18650+Полнач

DEN 475.00
DEN 475.20
 

Това е достапна
Износ


Модел : WF-501 B 1 Режим Emitter : 5 W УВ LED Сијалица Број : 1 Боја за ОТПАДОЦИ : Виолетова Вкупно Батерии : 1 Излез (W) : 5 Боја : Црна Материјал : Алуминиум легура Бранова Должина(nm) : 395-410 Switch Локација : Опашка копчето исклучете Услуга Живот : 50,000 часот Посебни Карактеристики : отпорен на Вода Батеријата Конфигурација : 1 x батерија 18650 ( вклучени). Работен Напон : 3.6-9 V. Димензија (CM) : 10 x 9 x 10
A : 1 x Wf-501b 1 Режим на УВ - Светло Факелот (без батерија и полнач ) Б : 1 x Wf-501b 1 Режим на УВ - Светло Факел 1 x батерија 18650 1 x 18650 полначот C : 1 x Wf-501b 1 Режим на УВ - Светло Факел 1 x батерија 18650 1 x 18650 МИНИ полначот

Повеќе информации

Боја На Каросеријата:
Виолетова
Тип На Објект:
Рефлектори
Тип На Батерија:
Литиум Јонска,18650
Зум:
No
Функција:
Тешко Светлина,УВ
Wattage:
5
сертификација:
CE,CCC
полнач:
Не Е Применливо
Тело Материјал:
Алуминиум
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
Бренд Име:
Ekaiou
Лумен:
800
Тип На Светилка:
UV
Извор На Светлина:
LED Светилки
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
боја:
Црна
Водоотпорен:
Yes
Поддршка Dimmer:
Една датотека
Број На Модел На:
501B-01
Осветлување Растојание:
200-500 m

Најдобрите понуди во категоријата