4 Бои во 1 ПРЕДВОДЕНА од 5050 RGBW LED Лента, Светлата за Dreamcolor DC24V/12V 60LED/m 5m/Roll RGBW LED лента светлина RGB+Бела/RGB+Топло Бела

4 Бои во 1 ПРЕДВОДЕНА од 5050 RGBW LED Лента, Светлата за Dreamcolor DC24V/12V 60LED/m 5m/Roll RGBW LED лента светлина RGB+Бела/RGB+Топло Бела

DEN 672.00
DEN 746.40
 

Това е достапна
Износ


4 Бои во 1 ПРЕДВОДЕНА од 5050 RGBW LED Лента, Светлата за Dreamcolor DC24 V/12 V 60 LED/m 5m/Roll RGBW LED лента светлина RGB+Бела/RGB+Топло Бела Опис
Емитуваат Боја : RGBW(RGB + Бела)/ RGBWW(RGB + топло бела) извор на Светлина : 5050 RGBW (R+Г+Б+W/светска војна) изградена во 1 предводена SMD LED Кол : 60pcs / M; 300 МЕТРИ / roll Излез Прозрачна : супер осветленост Влезен напон : DC 12 V / 24 V ИП Одделение : не-водоотпорен IP20 Зрак агол : 120 степени работа температура : -45 C ~ +45 C животен век : > 50.000 часа Гаранција : 2 години Сертификација : CE & Ro HS Пакет вклучува : 5 M led лента светлина 5050 (5 M / roll) Карактеристики : Нови производи со висок квалитет и висока осветленост. Лесно да се инсталира, 3 M се придржуваат во грб на Енергија-заштеда на енергија и еколошки, зелен производи со Ниска потрошувачка на топлина, без УВ или ИНФРАЦРВЕНА светлина зрачење безбеден и стабилен, сигурен Апликации : Дома осветлување, Фестивал украси, активности, место во собата, изложба декорација, сала декорација, Хотели и други забава декорирани КТВ
Ве молиме контактирајте со нас прво кога имате било каков проблем,ние ќе ви даде најдобра услуга и да го реши проблемот ПОБРЗО.Ви благодарам многу.
1. Во светот превозот. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Слични производи :

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
RGBW, RGBWW
Wattage:
DC12V, DC24V
Тип На Објект:
Лента
Број На Модел На:
rgbw led лента
LED Чип Бренд:
Epistar
Лента тип:
SMD
Енергија:
Префрлете
Боја Temp(К):
5050 rgbw led лента
Просечен Живот (часот):
50000
Потрошувачка на енергија (W/m):
11.52 W/m
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Повод:
дневна соба
Водоотпорен:
No
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
GRN-ТРЕПКА
Led Диоди Број/M:
60leds/m
LED Чип Модел:
SMD5050
Спецификации (монистра светлина / m):
60leds/m
Напон:
DC12V/24V
Led количина:
60led/m, 5m/roll
Напон:
DC12V/DC24V
Емитуваат Боја:
RGB + Бела / RGB + Топло бела
Заштита Го Оценувате:
не-водоотпорен
агол на гледање:
120
Големина:
L500cm (5M) x W1.20cm
Должина:
5M
Wattage:
11.52W/M
Чип СМД:
SMD5050
Гаранција:
2 години

Најдобрите понуди во категоријата