Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бесплатен Превозот Бренд 5 Бои 120cm Должина Кожа Куче Силна Leashes Милениче Доведе

Бесплатен Превозот Бренд 5 Бои 120cm Должина Кожа Куче Силна Leashes Милениче Доведе

DEN 124.00
DEN 124.32
 

Това е достапна
Износ

Име : Бесплатен Превозот Бренд 5 Бои 120cm Должина Кожа Куче Силна Leashes Милениче Доведе Големина : S 1.5*120cm М 2.0*120cm Исти Јака : Исти Персоналните Јака : Материјал : Кожа Бои : Црвена/Црна/Блу/Бела/Розова Забелешка : 1,Производ големина како вистински хоризонтална рачно мери, не може да биде 1 ~ 3cm грешка, ве молиме да обрнете внимание на овој фактор кога ќе ги нарачате ! 2,Ние поддршка Мешани трговија на Големо,можете да оставите порака кога ќе цел 3,Ако имате било какво барање и информации ,можете да оставите порака како на следниве слики :
За Нас 1.10 Години Милениче производи искуство. повеќе од 1000 квадратни метри Склад 2. Се фокусира на Стигнале Куче Leashes/Јака/Leahess/harnees/Торба/Облека/Играчки .итн 3. Поддршка OEM/трговија на Големо /Капка превозот
Превозот Услови
1. Вашиот објект ќе биде предаден во 2-4working дена по Плаќање Потврдена.
2. Начин на испорака
- Обично, e Packet зема 7-14days(САД ).Кина Пост и Хонгконг Пост земе 10-30days.
-ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс (Не во Оддалечена област) се 3-10 дена по испратена
3. Ние ќе брод од страна на Кина Пост Или Кина Пост Воздухопловната Или вашиот Избор ако toal тежина е помалку 2 KG, освен ако не плаќаат дополнителни превозот обвиненија
4. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ако сакате да се промени на адресата, ве Молиме контактирајте со нас во времето
Враќање & Замена
1. Ако примите на неисправни објект во рок од 3 дена, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине на повратни информации до нас.
2. Ве молиме, известете нè ако сакате да се вратите, ние ќе се обезбеди враќање адреса за вас.
3. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот објект, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем ПОБРЗО.
Повратни информации
1. Ако се чувствувате незадоволни со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас навремено, ние сме задоволство да се реши вашиот проблем одеднаш.
2. Ако се чувствувате задоволни со нашите производи, им даде на вашиот позитивен фидбек.ви благодариме.

Повеќе информации

Големина:
S, M
Тип:
Кучиња
Шема:
Цврста
Бренд Име:
Глобалната Бебе
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Тип:
Leashes
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
кожа
Функција:
Моден
is_customized:
Yes
Должина:
120cm
Преостанатиот Рок На Траење:
>6 месеци
Употреба:
Јаки & Води
Применливи Раса Куче:
Универзална
Производ ID:
LP006P
Јака Тип:
Leashes
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses

Најдобрите понуди во категоријата