Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Царинење на Продажбата француски лажни ноктите со зелена цвет краток вештачки нокти совети 24Pcs

Царинење на Продажбата француски лажни ноктите со зелена цвет краток вештачки нокти совети 24Pcs

DEN 77.00
DEN 81.12
 

Това е достапна
Износ


КРАТОК ФРАНЦУСКИ НОКТИТЕ
СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА ЗА ПРОИЗВОДОТ ЦАРИНЕЊЕ

Повеќе информации

Бренд Име:
Lnymio
Материјал:
Пластични
Примена:
Прст
Тип:
Целосна Помине Совети
Број На Модел На:
FD277
Големина:
normal size
Количина:
24pcs по поставување
Должина На Ноктите:
1.1~1.9 cm
Ноктите Ширина:
0.7~1,5 см
Тип На Објект:
Лажни Нокти

Најдобрите понуди во категоријата